Nasze nagrody:

Catering dla firm - Karczma Regionalna Skansen Smaków

Catering dla firm - Karczma Regionalna Skansen Smaków

Zapraszamy Państwa do Świata Kulinarnych Wojaży.

Sukces tworzą ludzie i Ich wieloletnie doświadczenie, które z roku na rok zdobywamy dzięki Państwu zaufaniu. Naszym największym sukcesem jest Państwa zadowolenie.

Chcielibyśmy aby nasza kuchnia wprowadziła Państwa w wspaniały nastrój i możliwość rozkoszowania się smakami przygotowanymi przez doświadczonych kucharzy Skansen Smaków pod okiem wybitnego Szefa Kuchni. Dlatego oprócz standardowej oferty cateringowej proponujemy kompleksową ofertę szkoleń, konferencji, pikników rodzinnych oraz imprez integracyjnych.

Kierujemy się mottem iż nie ma rzeczy niemożliwych i z przyjemnością sprostamy nowym wyzwaniom. Jeśli planują Państwo przyjęcie na plaży? W górach ? w Lesie a może na stadionie piłkarskim czy w sali kinowej jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Współpracujemy z konferansjerami, muzykami, florystami, scenografami, nasza szeroka baza partnerów pozwala profesjonalnie przygotować imprezę i catering na najwyższym poziomie.

Państwa satysfakcja to nasza główna dewiza i najwyższe wynagrodzenie za naszą pracę, dlatego z przyjemnością zapraszamy na konsultacje jeśli planują Państwo zorganizować wymarzone przyjęcie z przyjemnością doradzimy i omówimy z Państwem każdy istotny szczegół imprezy.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

W razie zainteresowania usługa cateringowa zapraszamy do kontaktu mailowym: marketing@skansensmakow.pl