Nasze nagrody:

WIGILIE FIRMOWE

WIGILIE FIRMOWE

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, w którym spędzamy zimowe chwile w gronie znajomych i współpracowników. To czas gdy przy stole zastawionym świątecznymi potrawami spędzamy miło czas, przywołując smaki i zapachy dzieciństwa. Proponujemy Państwu skorzystanie z propozycji Skansenu Smaków stworzonych specjalnie na czas Bożego Narodzenia. W specjalnie dla Państwa przygotowanym Menu Wigilijnym znajdą Państwo tradycyjne świąteczne specjały oraz smaczne słodkości.

 Skansen Smaków to idealne miejsce na organizację wigilii firmowej, która stanie się niezapomnianym przeżyciem dla Państwa pracowników i kontrahentów.

Dla tych, którzy pragną zorganizować spotkanie wigilijne u siebie w firmie, przygotowalismy specjalne menu cateringowe. 

 


Menu do pobrania doc

 

 W okresie świątecznym karczma Skansen Smaków przepełniona jest świątecznym klimatem.Rozżarzony płomień w wielkim kamiennym kominku ogrzewa przytulne wnętrza pachnące świerkiem. Jemioła i gałązki jodły dodają uroku, apowieszone na choince cukierki przypominająokres naszego dzieciństwa. Skansen Smaków to idealne miejsce na organizację wigilii firmowej, która stanie się niezapomnianym przeżyciem dla Państwa pracowników i kontrahentów.

 Zapraszamy serdecznie!

info: marketing@skansensmakow.pl

tel.608 356 139