Nasze nagrody:

WIGILIE FIRMOWE

WIGILIE FIRMOWE

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, w którym spędzamy zimowe chwile w gronie znajomych i współpracowników. To czas gdy przy stole zastawionym świątecznymi potrawami spędzamy miło czas, przywołując smaki i zapachy dzieciństwa. Proponujemy Państwu skorzystanie z propozycji Skansenu Smaków stworzonych specjalnie na czas Bożego Narodzenia. W specjalnie dla Państwa przygotowanym Menu Wigilijnym znajdą Państwo tradycyjne świąteczne specjały oraz smaczne słodkości.

 

 

WIGILIA FIRMOWA W SKANSENIE SMAKÓW

W okresie świątecznym karczma Skansen Smaków przepełniona jest świątecznym klimatem.Rozżarzony płomień w wielkim kamiennym kominku ogrzewa przytulne wnętrza pachnące świerkiem. Jemioła i gałązki jodły dodają uroku, apowieszone na choince cukierki przypominająokres naszego dzieciństwa. Skansen Smaków to idealne miejsce na organizację wigilii firmowej, która stanie się niezapomnianym przeżyciem dla Państwa pracowników i kontrahentów.

(Menu do pobrania doc)

 

CATERING WIGILIJNY DLA FIRM:

Myślisz o zorganizowaniu świątecznego spotkania dla pracowników w swoim biurze? Szukasz firmy która zadba o to, aby smaki świątecznych potraw pozostały na długo w pamięci Twoich pracowników? Skorzystaj z oferty Skansenu Smaków i wybierz najlepszy dla siebie zestaw dań wigilijnych. A może masz swoją wizję tego, co powinno w tym dniu znaleźć się na Waszym stole? Skontaktuj się z nami a przygotujemy odpowiednią wycenę.

 (Menu do pobrania) 


 

Zapraszamy serdecznie!

info: marketing@skansensmakow.pl

tel.608 356 139