CAŁOROCZNE DOMKI REGIONALNE

Kim jesteśmy?

Skansen Forest i Skansen Holiday to całoroczne obiekty noclegowe, położone w malowniczej okolicy zalewu w Kryspinowie. Jest to idealne miejsce wypadowe do zwiedzania, leżącego w promieniu 1 kilometra – Krakowa (10 kilometrów do centrum miasta). Odwiedzając nas, macie Państwo, możliwość połączyć zwiedzanie Krakowa z wypoczynkiem z dala od zgiełku miasta, korzystając z uroków jeziora i okolicznej przyrody. Położenie przy drodze prowadzącej w kierunku portu lotniczego Kraków – Balice, pozwala na szybki dojazd samochodem jak i komunikacją miejską do miasta, a także na lotnisko.

 

APARTAMENTY SKANSEN FOREST (www.skansenforest.pl)
Skansen Forest to idealne miejsce wypadowe do zwiedzania leżącego w promieniu 10 kilometrów Krakowa.  Odwiedzając nas, macie Państwo możliwość połączyć zwiedzanie miasta z wypoczynkiem z dala od zgiełku i tłumów, korzystając z uroków natury. Nasze apartamenty znajdują się w samym sercu lasu, dzięki czemu wystarczy tylko wyjść z pokoju, aby rozkoszować się okoliczną przyrodą.
Skansen Forest, to dziewięć apartamentów (cztery dwuosobowe, trzy czteroosobowe i dwa czteroosobowe z dostawkami). Każdy posiada prywatne wejście, łazienkę oraz aneks kuchenny.
Łącznie: 30 miejsc noclegowych (z dostawkami)

 

DOMKI REGIONALNE I POKOJE SKANSEN HOLIDAY (www.skansenholiday.pl)
Skansen Holiday to całoroczny, drewniany obiekt noclegowy, położony w malowniczej okolicy Zalewu na Piaskach w Kryspinowie. Lokalizacja umożliwia wygodny dojazd na lotnisko Kraków-Balice (3km), do centrum Krakowa (11km), do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze (37km) czy do Muzeum Auschwitz-Birkenau (60km).
Skansen Holiday, to cztery sześcioosobowe domki (z dwoma dwuosobowymi pokojami z łazienkami na piętrze oraz salonem, aneksem kuchennym i dwuosobową sofą z funkcją spania na parterze) oraz trzy prywatne pokoje dwuosobowe z łazienkami. W każdym z czterech domków istnieje możliwość jednej dostawki.
Łącznie: 34 miejsca noclegowe (z dostawkami)

 

W obu obiektach zapewniamy:
– bezpłatne WiFi
– bezpłatny parking przed budynkiem
– zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną
– klimatyzację, ogrzewanie
– pokoje dla niepalących
– śniadanie w formie nielimitowanego bufetu w Karczmie Skansen Smaków (istnieje również możliwość wykupienia noclegu bez śniadań)

 

Jesteśmy PET-FRIENDLY:
Skansen Forest oraz Skansen Holiday są obiektami przyjaznymi zwierzętom, dlatego zapraszamy Państwa również z czworonogami. Kilka minut spacerem od obiektów znajduje się ogrodzony wybieg dla psów. Wydzielona „psia plaża” zlokalizowana jest po przeciwnej stronie Zalewu. W naszej Karczmie Skansen Smaków, zwierzęta są także mile widziane a każdy pupil otrzyma miskę z wodą.