FolkShow Evenings

Wieczory Folk Show

Spędź niezapomniany wieczór w wyjątkowej scenerii, przy tradycyjnej polskiej muzyce, konsumując tradycyjne polskie dania i napoje.

Folk Show to:
- tradycyjne pieśni i tańce w wykonaniu krakowskiego zespołu folklorystycznego
- możliwość poznania polskiej kultury i kuchni w pigułce
- potrawy przygotowane zgodnie z tradycyjnymi przepisami kuchni polskiej
- smaczne jedzenie, świetna zabawa i niezapomniane przeżycie
- bezpłatny transfer

Wieczory Folk Show organizujemy:

W związku z epidemią COVID-19 nie organizujemy wieczorów Folk Show do końca lipca. Z naszymi wieczorami Folk Show wracamy do sierpnia - będą się one odbywały w każdy czwartek.

Menu:
- kieliszek wiśniówki na przywitanie
- 3-daniowa kolacja serwowana:
żurek z ziemniakami i kiełbasą
kotlet schabowy z opiekanymi ziemniakami i kapustą zasmażaną
szarlotka na ciepło z lodami
- nielimitowany bufet z napojami:
Kawa
Herbata
Woda
Kompot
Piwo
wino
- nielimitowany bufet z tradycyjnymi daniami polskimi (wystawiony po kolacji): chleb, smalec, ogórki kiszone, wędliny kiełbasy, sery, galaretki drobiowe z warzywami, sałatki, owoce, mix opiekanych pierogów, mix mięs z grilla, zapiekanka ziemniaczana, bigos

 

Gdzie zbiórka?
Odjazd autobusu odbywa się z parkingu autobusowego przy ul. Powiśle 11, vis-a-vis Hotelu Sheraton. Proszę szukać piętrowego autobusu oklejonego reklamą Folk Show.

O której zbiórka?
Odjazd autobusu o godzinie 18.45 – prosimy o przybycie na miejsce 10 minut wcześniej.
Jeśli chcesz dojechać na nasz wieczór we własnym zakresie – Folk Show w naszej Karczmie rozpoczyna się o godz. 19.15

O której powrót?
Wieczór Folk Show w naszej restauracji kończy się o godz. 21.30. Goście odwiezieni są na parking autobusowy przy ul. Powiśle około godz. 22.00

Jaka cena?
115 zł/osoba dorosła, 60 zł/dziecko 6-12 lat, dzieci do lat 6 – bezpłatnie (bez kolacji serwowanej)

 

FAQ
Co jeśli mam alergię pokarmową?
W przypadku jakichkolwiek alergii pokarmowych prosimy o informację mailową (marketing@skansensmakow.pl) wraz z podaniem numeru rezerwacji – postaramy się dostosować menu 3-daniowej kolacji serwowanej do zgłoszonej przez Ciebie alergii.

Co jak się spóźnię?
Jeśli wiesz, że się spóźnisz się na miejsce zbiórki prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 12 357 10 06). Jeśli Twoje spóźnienie wyniesie do 5 minut - postaramy się zaczekać na Ciebie. Jeśli spóźnienie będzie dłuższe – pomożemy zamówić Ci taksówkę (jej koszt to około 30 zł).

Czy mogę zostać dłużej w restauracji?
Nasza restauracja zamykana jest wraz z końcem wieczoru Folk Show. Nie ma więc możliwości, aby zostać w nie dłużej, po zakończeniu wieczoru.

 

 

Jaki strój obowiązuje na Folk Show?
Na naszych wieczorach obowiązuje strój Casual smart. Mile widziane będą akcenty ludowe z Twojego kraju lub związane z polską kulturą.

Czy mogę zarezerwować stolik 2-osobowy?
Nasze wieczory organizowane są w formie biesiadnej. Siedzimy razem, integrujemy się i wspólnie bawimy. Dlatego nie możemy zagwarantować Wam rezerwacji stolika zgodnego z Waszymi preferencjami. Może się zdarzyć, że razem z Wami przy stoliku będą siedzieć inni Goście, co zapewne będzie dobrą okazją do wspólnej integracji.

 

Gdzie mieści się restauracja w której odbywa się Folk Show?
Nasza restauracja Skansen Smaków położna jest około 30 minut drogi od Krakowa. To tradycyjna drewniana Karczma zlokalizowana z dala od zgiełku miasta, nad pięknym Zalewem. Nasz adres: Karczma Skansen Smaków, Cholerzyn 424, 32-060 Liszki.

Co jeśli mam grupę zainteresowaną Folk Show?
Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość organizacji wieczoru Folk Show w dowolnym dniu tygodnia. Cena organizacji indywidualnego wieczoru Folk Show dla grup - zależna jest od wielkości grupy.

Wieczory Folk Show organizujemy w naszej Karczmie od 2014 roku, zbierając bardzo pochlebne opinie wśród biorących w nich udział turystów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne komentarze na portalu TripAdvisor

Luty 2020
pon wt śr czw pt sob nie
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
Jeżeli masz dużą grupę

Wpisz detale zorganizujemy dla Ciebie indywidualny FolkSHOW