Wieczory Folk Show

Spędź niezapomniany wieczór w wyjątkowej scenerii, przy tradycyjnej polskiej muzyce, konsumując tradycyjne polskie dania i napoje.

Folk Show to:
- tradycyjne pieśni i tańce w wykonaniu krakowskiego zespołu folklorystycznego
- możliwość poznania polskiej kultury i kuchni w pigułce
- potrawy przygotowane zgodnie z tradycyjnymi przepisami kuchni polskiej
- smaczne jedzenie, świetna zabawa i niezapomniane przeżycie
- możliwość skorzystania z transferu z Krakowa

Wieczory Folk Show w 2024 roku organizujemy:
od 22 kwietnia do 31 października - w każdy poniedziałek i czwartek
od 1 lipca do 30 września - w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek
od 1 listopada do 18 kwietnia - w każdy czwartek

REZERWUJCIE MIEJSCA!

Menu:
- kieliszek wiśniówki na przywitanie
- 3-daniowa kolacja serwowana:
* żurek z ziemniakami i kiełbasą
* kotlet schabowy z opiekanymi ziemniakami i kapustą zasmażaną
* szarlotka na ciepło z lodami
- nielimitowany bufet z napojami:
* kawa
* herbata
* woda
* kompot
* piwo
* wino
- nielimitowany bufet z tradycyjnymi daniami polskimi (wystawiony po kolacji): chleb, smalec, ogórki kiszone, wędliny kiełbasy, sery, galaretki drobiowe z warzywami, sałatki, owoce, mix opiekanych pierogów, mix mięs z grilla, zapiekanka ziemniaczana, bigos

Gdzie zbiórka?
Odjazd autobusu odbywa się z ul . Dietla - Przystanek Kiss & Ride (ok. 150 m. od Mostu Grunwaldzkiego, ok. 550 m od zamku królewskiego Wawel, vis a vis Ul. Dietla 7, z tyłu boiska piłkarskiego klubu Nadwiślan.
Link do mapy z miejscem odjazdu autobusu znajduje się tu. Proszę szukać flagi Folk Show - jest ona ustawiona przed naszym autobusem.

O której zbiórka?
Odjazd autobusu o godzinie 18.45 – prosimy o przybycie na miejsce 10 minut wcześniej.
Jeśli chcesz dojechać na nasz wieczór we własnym zakresie i kupiłeś bilet bez transferu naszym autokarem – Folk Show w naszej Karczmie rozpoczyna się o godz. 19.15

 

O której powrót?
Wieczór Folk Show w naszej restauracji kończy się o godz. 21.30. Goście, którzy kupili bilet z transferem zostaną odwiezieni na parking autobusowy przy ul. Dietla około godz. 22.00

Jaka cena?
* osoby dorosłe powyżej 13 roku życia - 179 PLN (bez transferu - 159 PLN)
* dzieci między 6 a 13 lat - 70 PLN (bez transferu - 60 PLN)
* dzieci do lat 6 – bezpłatnie (bez kolacji serwowanej)

FAQ
Co jeśli mam alergię pokarmową?
W przypadku jakichkolwiek alergii pokarmowych prosimy o informację mailową (marketing@skansensmakow.pl) wraz z podaniem numeru rezerwacji – postaramy się dostosować menu 3-daniowej kolacji serwowanej do zgłoszonej przez Ciebie alergii.

Co jak się spóźnię?
Jeśli wiesz, że się spóźnisz się na miejsce zbiórki prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 12 357 10 06). Jeśli Twoje spóźnienie wyniesie do 5 minut - postaramy się zaczekać na Ciebie. Jeśli spóźnienie będzie dłuższe – pomożemy zamówić Ci taksówkę (jej koszt to około 30 zł).

Czy mogę zostać dłużej w restauracji?
Nasza restauracja zamykana jest wraz z końcem wieczoru Folk Show. Nie ma więc możliwości, aby zostać w nie dłużej, po zakończeniu wieczoru.

Jaki strój obowiązuje na Folk Show?
Na naszych wieczorach obowiązuje strój Casual smart. Mile widziane będą akcenty ludowe z Twojego kraju lub związane z polską kulturą.

Czy mogę zarezerwować stolik 2-osobowy?
Nasze wieczory organizowane są w formie biesiadnej. Siedzimy razem, integrujemy się i wspólnie bawimy. Dlatego nie możemy zagwarantować Wam rezerwacji stolika zgodnego z Waszymi preferencjami. Może się zdarzyć, że razem z Wami przy stoliku będą siedzieć inni Goście, co zapewne będzie dobrą okazją do wspólnej integracji.

Gdzie mieści się restauracja w której odbywa się Folk Show?
Nasza restauracja Skansen Smaków położna jest około 30 minut drogi od Krakowa. To tradycyjna drewniana Karczma zlokalizowana z dala od zgiełku miasta, nad pięknym Zalewem. Nasz adres: Karczma Skansen Smaków, Cholerzyn 424, 32-060 Liszki.

Co jeśli mam grupę zainteresowaną Folk Show?
Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość organizacji wieczoru Folk Show w dowolnym dniu tygodnia. Cena organizacji indywidualnego wieczoru Folk Show dla grup - zależna jest od wielkości grupy.

Wieczory Folk Show organizujemy w naszej Karczmie od 2014 roku, zbierając bardzo pochlebne opinie wśród biorących w nich udział turystów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne komentarze na portalu TripAdvisor

Jeżeli masz dużą grupę

Wpisz detale zorganizujemy dla Ciebie indywidualny FolkSHOW