WESELA MARZEŃ

Nasze zaangażowanie doceniają Ci, którzy zdecydowali się na organizację wesela w Skansenie Smaków. Oto kilka opinii, jakie napisali na nasz temat nowożeńcy:

“Organizowaliśmy wesele w Skansenie Smaków. Obsługa, przygotowanie wesela a także jedzonko na najwyższym poziomie. Gorąco polecam! Zazwyczaj wyobrażasz sobie wesele jak z bajki , własnej bajki w którym wszystko jest idealnie dopieszczone. Załóżmy decydujesz się na “SKANSEN SMAKÓW” (…) Wystrojeni w ludowe stroje menadżerowie/obsługa witają cię w progu i zaraz po tym przeżywasz szok!! sporych rozmiarów. (…) Sala pięknie wystrojona , obsługa przemiła i zaradna. Zaczyna się impreza ! Dźwięk żywych instrumentów kapeli odbija się od genialnie zaaranżowanego drewnianego pomieszczenia na stołach podana już oblodzona wódka która idealnie komponuje się pośrodku syto zastawionych stołów … W oddali szum jeziora, widok chowającego się słońca za dolinami…Pozostaje jednak niestety pewnego rodzaju niedosyt .. DLACZEGO TA NOC SKOŃCZYŁA SIĘ TAK SZYBKO ! 🙂 a teraz tak na poważnie w jednym zdaniu. POLECAMY!”

Marzysz o weselu w sielskiej scenerii? Z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie blisko Krakowa? Jeśli tak – zapraszamy do Skansenu Smaków. To właśnie tutaj organizujemy wesela marzeń! W przestronnej drewnianej Karczmie, nawiązującej swoją stylistyką do staropolskich Karczm. Wśród zieleni i z widokiem na błękitne wody zalewu w Kryspinowie. To właśnie tutaj spełnimy Wasze marzenia, aby TEN dzień stał się najpiękniejszym dniem w Waszym życiu. Organizujemy wesela od 50 do 250 osób. Cena za menu weselne już od 210 zł/osobę. Zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości weselnych. Serwujemy pyszne dania i bardzo dużo jedzenia. Wesela odbywają się w przestronnej, klimatyzowanej sali z antresolą. Współpracujemy z cukierniami, zespołami muzycznymi, dj-ami, florystami, fotografami, animatorami, właścicielami limuzyn itd. Nie pobieramy opłaty korkowej za spożywane na weselu alkohole. Jesteśmy elastyczni na wszelkie sugestie dotyczące przebiegu Waszej uroczystości weselnej.

„Wnętrze Skansenu jest urocze, dodatkowo miejsce w jakim jest położony sprawiło, że wybraliśmy idealne miejsce na nasze wesele!!! Wystrój sprawia, że nie musieliśmy się martwić o przystrojenie sali, a obsługa spełniła nasze oczekiwania. Jedzenie bardzo smaczne, a obsługa poradziła sobie nawet z najbardziej wymagającymi gośćmi 😉 Jest również kącik dla dzieci. W czasie gdy goście zajadali lody my szybciutko wyskoczyliśmy na sesje w plenerze w Kryspinowie”.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i udzielimy szczegółowych informacji na temat organizacji wesela w Skansenie Smaków.

Menu weselne znajduje się tutaj

Rezerwacja

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących organizacji wesela w Karczmie Skansen Smaków prosimy o kontakt mailowy: marketing@skansensmakow.pl lub wypełnienie formularza zamieszczonego obok.