Nasze nagrody:

Wesela w góralskim klimacie w Karczmie Skansen Smaków

Wesela w góralskim klimacie w Karczmie Skansen Smaków

Wesele z magią i sielankowym klimatem! Uroczystość weselna to jedna z najważniejszych chwil w życiu. Karczma Regionalna "Skansen Smaków" to gwarancja, że ten dzień będzie wyjątkowy.

Uroczystość może przybrać różnorakie formy, a menu dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

Drewniana karczma z cudowną sielankową atmosferą i piękny ogród stanowią sprzyjające warunki do aranżowania niepowtarzalnych elementów uroczystości weselnej, które poprzez niezwykłe, wręcz bajeczne otoczenie mogą utrwalić się w pamięci gości jako niecodzienne przeżycie. Kontakt z przyrodą, bliskość piaszczystych plaż i wód zalewu w Kryspinowie czynią pobyt gości niezapomnianym, a czasami wręcz intrygującym. Wyborna staropolska kuchnia na długo pozostanie w pamięci wszystkich Gości weselnych.

Nasze przytulne wnętrza mogą pomieścić do 250 biesiadników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przyjęć weselnych. Postaramy się dla każdego z Państwa stworzyć ofertę dopasowaną do życzeń i potrzeb. Tych z Państwa, którzy marzą o przyjęciu weselnym w naszej przepięknie położonej karczmie będzie nam niezmiernie miło powitać na wcześniej umówionym spotkaniu.

Rezerwując przyjęcie weselne powyżej 180 osób zapewniamy obsługę limuzyną GRATIS!

Sprawdź, jakie menu przygotowaliśmy dla Ciebie w ten wyjątkowy dzień:

Menu do pobrania