Nasze nagrody:

Wesele w Skansenie Smaków

Wesele w Skansenie Smaków

Marzysz o weselu w sielskiej scenerii? Z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie blisko Krakowa?

Jeśli tak - zapraszamy do Skansenu Smaków.

To właśnie tutaj organizujemy wesela marzeń! W przestrzennej drewnianej Karczmie, nawiązującej swoją stylistyką do staropolskich Karczm. Wśród zieleni i z widokiem na błękitne wody zalewu w Kryspinowie. To właśnie tutaj spełniamy Twoje marzenia, aby TEN dzień stał się najpiękniejszym dniem w Waszym życiu.


Organizujemy wesela od 50 do 250 osób
Cena za menu weselne już od 170 zł/osoba
Zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości
Serwujemy pyszne dania i tyle jedzenia, że Wasi goście na pewno nie wyjdą głodni!:)
Wesela odbywają się w przestrzennej, klimatyzowanej sali z antresolą


Współpracujemy z cukierniami, zespołami muzycznymi, dj-ami, florystami, fotografami, animatorami, właścicielami limuzyn itd.

Nie pobieramy opłaty korkowej za spożywane na weselu alkohole
Jesteśmy elastyczni na wszelkie Państwa sugestie dotyczące przebiegu Waszej uroczystości weselnej.

Nasze zaangażowanie doceniają Ci, którzy zdecydowali się na organizację wesela w Skansenie Smaków. Oto kilka opinii, jakie napisali na nasz temat nowożeńcy:


„Wnętrze Skansenu jest urocze, dodatkowo miejsce w jakim jest położony sprawiło, że wybraliśmy idealne miejsce na nasze wesele!!! Wystrój sprawia, że nie musieliśmy się martwić o przystrojenie sali, a obsługa spełniła nasze oczekiwania. Jedzenie bardzo smaczne, a obsługa poradziła sobie nawet z najbardziej wymagającymi gośćmi ;) Jest również kącik dla dzieci. W czasie gdy goście zajadali lody my szybciutko wyskoczyliśmy na sesje w plenerze w Kryspinowie".


Organizowaliśmy wesele w Skansenie Smaków. Obsługa, przygotowanie wesela a także jedzonko na najwyższym poziomie. Gorąco polecam !
Zazwyczaj wyobrażasz sobie wesele jak z bajki , własnej bajki w którym wszystko jest idealnie dopieszczone, zaplanowane i poukładane wcześniej to dlatego spędzasz godziny w poszukiwaniu tego jedynego wymarzonego miejsca na te wyjątkową okazje. Załóżmy decydujesz się na "SKANSEN SMAKÓW" a Ceremonia ślubu właśnie dobiega końca i pięknym wozem zajeżdżasz pod drzwi lokalu. Wystrojeni w ludowe stroje menadżerowie/obsługa witają cię w progu i zaraz po tym przeżywasz szok!! sporych rozmiarów. Drewniane drzwi pięknie ozdobione metalowymi wstawkami otwierają się a ku tobie ukazuje się widok czegoś co spełnia twoje najśmielsze oczekiwania... Tak to tez było w naszym przypadku ! Sala pięknie wystrojona , obsługa przemiła i zaradna . Menadżer Pan Jacek przemiły potrafiący odczarować zaklęcie stresu rzucone przez życie w dni poprzedzające te najważniejsze wydarzenie w naszym życiu .. Kończy się właśnie pierwszy taniec stres powoli opada i tak naprawdę zaczyna się impreza ! Dźwięk żywych instrumentów kapeli odbija się od genialnie zaaranżowanego drewnianego pomieszczenia na stołach podana już oblodzona wódka która idealnie komponuje się pośrodku syto zastawionych stołów ... W oddali szum jeziora, widok chowającego się słońca za dolinami... Co jest dalej... Zabawa uśmiech i pytania jakim cudem udało nam się zorganizować tak wspaniałe wesele ... Koniec my zmęczeni znaczy ja z Żoną! około piątej nad ranem udajemy się na spoczynek .. Pozostaje jednak niestety pewnego rodzaju niedosyt .. DLACZEGO TA NOC SKOŃCZYŁA SIĘ TAK SZYBKO ! :) a teraz tak na poważnie w jednym zdaniu . POLECAMY!"

Menu do pobrania


Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i udzielimy szczegółowych informacji na temat organizacji wesela w Skansenie Smaków.
Tel. 12/357 10 06, marketing@skansensmakow.pl